Dzieci i opiekunowie

WOLNA SOBOTA | Na poczekaniu

25.11.2023
godz. 11:00

Europejskie Centrum Solidarności zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami lub opiekunami na warsztaty, w centrum których będzie książka. Połączymy wartościową literaturę z dziecięcą ekspresją twórczą. Poznamy przy tym ważne pojęcia. Wiemy, że edukacja o wartościach zaczyna się w domu, ale z chęcią ugościmy Was u nas i zainspirujemy do wspólnej zabawy. Spędźmy razem część wolnej soboty i wspólnie pokażemy dzieciakom, że wolność, otwartość i solidarność to słowa, które nie są za duże dla małych ludzi.

Spotykamy się zawsze w ostatnią sobotę miesiąca. Najbliższe spotkania: 25.11.2023, 27.01.2024 r.

czas | 60 minut
dla kogo | dzieci 4–6 lat wraz z rodzicami/opiekunami
miejsce | ECS, sala warsztatowa nr 1 (3 piętro)
zbiórka | ECS, hol główny (vis-à-vis kas)
bilet | dziecko: 10 zł, opiekun: wstęp bezpłatny

25.11.2023   11.00

Na poczekaniu

Pod koniec listopada zaczynamy odliczać czas do świąt. Tylko co zrobić, kiedy czekanie jest takie trudne? Sprawdzimy, jak bohaterowie naszych książek radzą sobie z tym trudnym uczuciem. Wspólnie wykonamy także coś, co uprzyjemni nam czekanie.

27.01.2024 11.00

Przyjazne kształty

Wybierzcie kształt i kolor. Już? Co Wam przyszło na myśl? Jest tyle możliwości, że bardzo trudno się zdecydować. Podczas zajęć sprawdzimy, czy to dobrze mieć duży wybór i czy razem można więcej. Czy różnorodność buduje? Wspólnie pobawimy się kolorami i kształtami. Kto wie, co z tego powstanie, możliwości tworzenia mamy bowiem nieograniczone.

Wstęp: 10 zł/dziecko, opiekunowie bezpłatnie.

Bilety online