Dzieci i opiekunowie

Warsztaty rodzinne wokół spektaklu „Zmień się!”

04.02.2023
godz. 16:00

#podróżemałeiduże | Kierunek: rośl-inność – warsztaty rodzinne wokół spektaklu „Zmień się!”

Zanurzymy się w świat wielkiej łąki i poznamy specjalności różnych owadów. Podczas warsztatowych działań odkryjemy, czego może nas nauczyć przyroda.

Link do formularza zgłoszenia https://forms.gle/Uf8dHpYFqMwL9BtC7

Czy można podróżować, nie ruszając się z miejsca? I czy taka podróż może być tak samo ciekawa i inspirująca jak prawdziwa? Przekonajcie się podczas twórczych warsztatów rodzinnych towarzyszących naszemu sezonowi pod hasłem #podróżemałeiduże. Od lutego do czerwca pedagodzy teatru zabiorą uczestników w podróże wokół najnowszych spektakli – a warsztaty odbędą się nie tylko w teatrze, ale też nad morzem i w lesie!

Sezon 2022–2023 upływa pod hasłem #podróżemałeiduże – tematykę podróży w rozmaitych znaczeniach i odcieniach poruszają wszystkie premiery tego sezonu: „Przypływ”, „Zmień się!”, „Atlas wysp odległych” i „Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi”. Nasi pedagodzy teatru z Pracowni Teatralnych Inspiracji Miniatury postanowili zaproponować rodzinom z dziećmi 6+ możliwość pogłębionych podróży wokół wybranych spektakli teatru, aby razem z nimi stworzyć Mapę Teatralnych Inspiracji. W sumie odbędzie się 7 warsztatów, a każdy z nich to inny kierunek podróży. Tak jak podczas każdej podróży uczestnicy będą lepiej poznawać samych siebie, siebie nawzajem i świat dookoła i na pewno wrócą z bagażem niezapomnianych odkryć i przeżyć.

Bilety na spektakle można nabyć online na www.teatrminiatura.pl/repertuar lub w kasie teatru w cenie 35 zł normalny i 30 zł ulgowy.
Więcej informacji: bilety@teatrminiatura.pl oraz pod numerami tel.: +48 601 628 377 oraz 58 341 94 83.