Dzieci i opiekunowie

Warsztaty rodzinne wokół spektaklu „Najbrzydsze zwierzę świata”

18.02.2023
godz. 13:30

#podróżemałeiduże | Kierunek: stop stereotypom – warsztaty rodzinne wokół spektaklu „Najbrzydsze zwierzę świata”

To będzie podróż do własnych supermocy! Podczas warsztatów prześledzimy losy głównych bohaterów i porozmawiamy o akceptacji i braku akceptacji samego siebie, kanonach brzydoty i piękna, strategiach radzenia sobie z odrzuceniem czy prześladowaniem. Na koniec stworzymy krótki manifest: Stop stereotypom. Po prostu lubię siebie!.

Czy można podróżować, nie ruszając się z miejsca? I czy taka podróż może być tak samo ciekawa i inspirująca jak prawdziwa? Przekonajcie się podczas twórczych warsztatów rodzinnych towarzyszących naszemu sezonowi pod hasłem #podróżemałeiduże. Od lutego do czerwca pedagodzy teatru zabiorą uczestników w podróże wokół najnowszych spektakli – a warsztaty odbędą się nie tylko w teatrze, ale też nad morzem i w lesie!

Sezon 2022–2023 upływa pod hasłem #podróżemałeiduże – tematykę podróży w rozmaitych znaczeniach i odcieniach poruszają wszystkie premiery tego sezonu: „Przypływ”, „Zmień się!”, „Atlas wysp odległych” i „Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi”. Nasi pedagodzy teatru z Pracowni Teatralnych Inspiracji Miniatury postanowili zaproponować rodzinom z dziećmi 6+ możliwość pogłębionych podróży wokół wybranych spektakli teatru, aby razem z nimi stworzyć Mapę Teatralnych Inspiracji. W sumie odbędzie się 7 warsztatów, a każdy z nich to inny kierunek podróży. Tak jak podczas każdej podróży uczestnicy będą lepiej poznawać samych siebie, siebie nawzajem i świat dookoła i na pewno wrócą z bagażem niezapomnianych odkryć i przeżyć.

Bilety na spektakle można nabyć online na www.teatrminiatura.pl/repertuar lub w kasie teatru w cenie 35 zł normalny i 30 zł ulgowy.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zapisu, który zostanie opublikowany na stronie teatru dwa tygodnie przed wydarzeniem. Zalecamy obejrzenie spektaklu przed niektórymi warsztatami.
Więcej informacji: bilety@teatrminiatura.pl oraz pod numerami tel.: +48 601 628 377 oraz 58 341 94 83.