Dzieci i opiekunowie

Warsztat rodzinny po spektaklu Tonja z Glimmerdalen

27.01.2023
godz. 10:00
W czasie ferii zabierzemy was w teatralne #podróżemałeiduże. Będziemy grali w tygodniu i weekendy spektakle dla różnych grup wiekowych, a po wybranych przedstawieniach zaproszamy na bezpłatne rodzinne warsztaty.
Miłośnicy Pippi Pończoszanki i innych postaci z książek Astrid Lindgren na pewno pokochają Tonję z Glimmerdalen. Nazywana małą łobuziarą Tonja mieszka w niewielkiej górskiej miejscowości w Norwegii. Autorką powieści, na podstawie której powstał spektakl, jest Maria Parr nazywana nową Astrid Lindgren. Spektakl zdobył ostatnio Grand Prix 26. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK DZISIAJ w Warszawie. 27 stycznia o 12.00 odbędą się warsztaty „Miasteczko uczuć – tropem Tonji i nas samych”. Uczestnicy znajdą się w miasteczku uczuć i staną przed teatralnymi zadaniami.
Bilety na spektakle można nabyć online na www.teatrminiatura.pl/repertuar lub w kasie teatru w cenie 35 zł normalny i 30 zł ulgowy.
Warsztaty teatralne prowadzone przez pedagożkę teatru, Monikę Tomczyk są bezpłatne. Obowiązują zapisy poprzez formularze zapisów, do których linki znajdują się poniżej. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Link do formularza zapisu: https://forms.gle/jgqSXNXoBX5QVfQG8
Więcej informacji na stronie: bilety@teatrminiatura.pl oraz pod numerami tel.: +48 601 628 377 oraz 58 341 94 83.