Grupy zorganizowane, Młodzież, Nauczyciele, Specjaliści i liderzy

Muzyczny Słownik Wyrazów Ważnych | rekrutacja do projektu

20.09.2023 - 28.09.2023
godz. 10:00

Projekt finansowany z dotacji celowej miejskiego programu Edukacja Do Kultury. Gdańsk.

Co łączy muzykę, słowa, a także młodzież? Nasz najnowszy projekt „Muzyczny Słownik Wyrazów Ważnych”!

Muzyczny słownik wyrazów ważnych to cykl siedmiu warsztatów dotyczących m.in. kreatywnego pisania, debata o słownictwie i języku używanym przez młodych ludzi oraz warsztaty muzyczne. Czekają na Was ćwiczenia związane z rozwojem kreatywności, tworzeniem tekstów i bitów, a także komponowaniem podkładów muzycznych. Mamy przygotowane dla Was także liczne ćwiczenia związane z intonacją, emisją głosu i kształceniem słuchu i wiele, wiele innych!

Warsztaty przeprowadzą wykwalifikowani specjaliści i specjalistki z muzyki i kreatywnego pisania.
Spotkania odbędą się w jednym z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury, w zależności od dzielnicy, w której znajdują się zgłoszone do udziału szkoły. Poszczególne części projektu zaplanowane są w czasie godzin lekcyjnych, aby umożliwić wsparcie procesu edukacji i wzbogacić podstawę programową realizowaną w szkołach, jednocześnie dając możliwość poszerzenia wiedzy zarówno uczniów jak i nauczycieli. Dni i godziny spotkań będą ustalane indywidualnie z wybraną szkołą.
Wydarzenie jest skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Trójmiasta.

Jak zgłosić klasę do projektu?
Rekrutacja do projektu będzie prowadzona w ramach otwartego naboru, który trwać będzie od 20 do 28 września (godz. 16:00). Chętne klasy lub grupy uczniów, liczące max. 15 osób, pod opieką nauczyciela, powinny wypełnić kartę zgłoszeń oraz dołączyć autoprezentację i motywację uczniów do udziału w projekcie w dowolnej kreatywnej formie (filmik, prezentacja, tekst). W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (583066676 wew. 33, sekretariat@gak.gda.pl).

Zgłoszenia należy wysłać na adres: edukacja@gak.gda.pl
Do kiedy należy wysłać zgłoszenie?
Na zgłoszenia czekamy od 20.09.2023 r. do 28.09.2023 r. (godz. 16:00)
Formularz zgłoszeniowy i regulamin projektu znajdziesz na naszej stronie: https://gak.gda.pl/muzyczny-slownik-wyrazow-waznych…/
__