Dzieci i opiekunowie

Książka w roli głównej. Sezon 2: Natalia Hatalska

21.05.2023
godz. 15:00
Drugie spotkanie w ramach drugiego sezonu KSIĄŻKI W ROLI GŁÓWNEJ – tym razem poświęconej ciekawym zawodom.
Gościmy osobę, która wybrała dość niespotykany zawód – futurolożki i analityczki trendów – i która rozwija swoje zainteresowania w wyjątkowy sposób, m.in. tworząc Instytut Badań nad Przyszłością InFuture i pisząc książki np. „Cząstki przyciągania”, „Far Future. Historia jutra”, „Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali?” oraz znakomitego bloga hatalska.com
Financial Times umieścił Natalię Hatalską na liście New Europe 100, a „Wysokie Obcasy” uznały za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Wyróżniona w rankingu „Kogo słucha polski biznes?”, jako jeden z 10 najważniejszych autorytetów polskiego biznesu oraz na Liście Kobiet Roku Forbes Women Polska. Wyróżniona na liście Insight250 opublikowanej przez Esomar w 2022 r.
Jest jedną z najbardziej wpływowych ekspertek zajmujących się analizą, poszukiwaniem i prognozowaniem nowych trendów. Analityczka, trendwatcherka, doceniona m.in Nagrodą Publiczności Kongresu Badaczy Polskiego Towarzystwa Badaczy Opinii i Rynku.
Nagrodzona przez Geek Girls Carrots za bycie wzorem kobiety zajmującej się nowymi technologiami oraz dwukrotnie tytułem Digital Shaper, wyróżniający wybitne osobowości, za wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w Polsce.
Autorka wielokrotnie nagradzanego bloga: hatalska.com, książek „Cząstki przyciągania”, „Far Future. Historia jutra” oraz najnowszej „Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali?”.
Wraz z aktorką Magdaleną Żulińską i pedagog teatru Moniką Tomczyk Natalia Hatalska przeczyta „Jak tata się z nami bawił” Ulfa Starka i Matiego Leppa (Wydawnictwo Zakamarki). Spotkania będą tłumaczone na żywo na Polski Język Migowy.
Bilety: 5 zł do kupienia online
Warsztaty po czytaniu „Ptak, ryba czy pomiędzy” poprowadzi pedagożka teatru Monika Tomczyk. Obowiązują zapisy na warsztaty na podstawie formularza dostępnego na stronie teatru.