Książka w roli głównej. Sezon 2, czyli ciekawe zawody! – ostatnie spotkanie w tym roku

19.11.2023
godz. 15:00

Książka w roli głównej. Sezon 2, czyli ciekawe zawody! – ostatnie spotkanie w tym roku

Dobra książka, teatr i wyjątkowy gość – to czeka uczestników ostatniego w tym roku spotkania z cyklu Książka w roli głównej w Teatrze Miniatura. Razem z aktorkami i pedagożką teatru na scenie wystąpi nagradzana na całym świecie ilustratorka Joanna Concejo. Wstęp na podstawie wejściówek w symbolicznej cenie 5 zł do zakupu w teatrze.

Teatr Miniatura: 19 listopada (niedziela), godz. 15.00

Każde wydarzenie w cyklu to czytanie wybranej książki oraz spotkanie z gościem specjalnym, podczas którego można ją lub jego dopytać o wykonywany zawód. Potem ci, którzy mają ochotę na pogłębienie tematu książki i teatralną zabawę, mogą wziąć udział w bezpłatnych rodzinnych warsztatach. Wszystkie wydarzenia są tłumaczone na Polski Język Migowy.

Widzowie współtworzą wydarzenia – współtworzą scenografię, występują na scenie, wcielają się w role dziennikarzy, poznają teatr od kulis.

Po spotkaniu odbędą się warsztaty inspirowane czytaną książką, które poprowadzi pedagog teatru Monika Tomczyk. Obowiązują zapisy przez formularz: https://forms.gle/AFvcX9ze2pVmWAyF9. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.