Grupy zorganizowane, Nauczyciele

Konkurs plastyczny dla klas I-V | „Mój Znajomy Przedsiębiorca”

09.04.2024 - 30.05.2024
godz. 10:00

Zapraszamy wszystkie dzieci z województwa pomorskiego do udziału w konkursie plastycznym „Mój Znajomy Przedsiębiorca”, organizowanym przez Pracodawców Pomorza oraz Fundację Wspólnota Gdańska. Celem naszego konkursu jest budowanie szacunku dla pracy, promowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorców oraz rozwijanie kompetencji kulturowych najmłodszych.

Harmonogram konkursu:
  • do 30.05.2024 r. nadsyłanie / dostarczanie prac

Twoje dziecko może wyrazić swoją kreatywność poprzez dowolną technikę plastyczną na formacie A4. Każda praca będzie oceniana w jednej z pięciu kategorii wiekowych, od klasy pierwszej do piątej. Niech Twoje dziecko pokaże, jak postrzega świat przedsiębiorców!

Nagrody indywidualne i grupowe czekają na zwycięzców, a laureatów czeka nie tylko symboliczna nagroda, ale także wystawa ich prac na ogrodzeniu Parku Oliwskiego. Dodatkowo, trzy klasy z każdej kategorii wiekowej otrzymają możliwość wycieczki do wybranych zakładów przemysłowych na Pomorzu.

Nie czekaj, przyłącz się do naszego konkursu! Termin nadsyłania prac trwa od 9 kwietnia do 30 maja 2024 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronach internetowych Fundacji Wspólnota Gdańska i Pracodawców Pomorza. Zaproś swoje dziecko do udziału, aby wspólnie odkrywać świat przedsiębiorczości!

Wszystkie informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu (kliknij).