Dzieci i opiekunowie

ECS | Stocznia malucha | warsztaty dla rodzin

28.02.2024
godz. 11:00

Stoczniowcy pracowali przez pół dnia, pora zjeść posiłek. Wszyscy idą do stołówki, co tam na nich czeka? Podczas zajęć poznamy różne produkty spożywcze, policzymy łyżki potrzebne do zjedzenia smacznej zupy, poturlamy jabłka i nakryjemy do stołu.
Przypomnimy sobie literkę S, jak „stół” i „statek” oraz liczbę 1.

Stocznia malucha to interdyscyplinarne warsztaty, podczas których dzieci mogą w twórczy i kreatywny sposób trenować zmysły, rozwijać spostrzegawczość i poznawać świat.
Podczas zajęć zaproponujemy różnorodne aktywności – zaczniemy poznawać liczby i litery, potrenujemy skupienie podczas czytania książek dostosowanych do wieku, poeksperymentujemy z różnymi substancjami i fakturami. Popracujemy nie tylko głowami, ale poruszamy całym ciałem. Będziemy dotykać i badać. Multisensoryczne zabawy dostarczą różnorodnych bodźców do rozwoju. Podczas zajęć bardzo ważna będzie również bliska relacja dziecka z opiekunem, to moment dla Was na budowanie więzi, a my po tych wszystkich zabawach posprzątamy 🙂
Widzimy się zawsze w ostatnią środę miesiąca.

czas | 60 minut
dla kogo | dzieci w wieku 1,5–3 lat wraz z rodzicami/opiekunami
miejsce | sala warsztatowa nr 1 (3 piętro)
wstęp | dziecko: 10 zł, opiekun: bilet bezpłatny

Uwaga! Bilet na warsztaty Stocznia malucha uprawnia do nabycia biletów ulgowych na Wydział Zabaw – dla dziecka do 10 roku życia i jego rodzica/opiekuna. W dniu warsztatów zapraszamy do kasy ECS.