Dzieci i opiekunowie

ECS | Stocznia malucha | warsztaty dla rodzin

27.03.2024
godz. 11:00

Maluchy (1,5–3 lata), rodziców i opiekunów zapraszamy na warsztaty do ECS! Wymagany jest strój, który można pobrudzić, co oznacza, że będziemy dobrze się bawić. Tym razem wyruszymy na poszukiwanie wiosny.

Wszędzie wokół wiosna. Przy stoczniowej Bramie nr 2 jest mnóstwo kwiatów. Wspólnie rozpoznamy, w jakich są kolorach. Co wiosną czuć w powietrzu? A może słychać jakieś dźwięki? Podczas zajęć posłuchamy wiosennej piosenki i przypomnimy sobie, jak liczyć do dwóch. Będzie bardzo wiosennie i kwiatowo!

Stocznia malucha to interdyscyplinarne warsztaty, podczas których dzieci mogą w twórczy i kreatywny sposób trenować zmysły, rozwijać spostrzegawczość i poznawać świat.
Podczas zajęć zaproponujemy różnorodne aktywności – zaczniemy poznawać liczby i litery, potrenujemy skupienie podczas czytania książek dostosowanych do wieku, poeksperymentujemy z różnymi substancjami i fakturami. Popracujemy nie tylko głowami, ale poruszamy całym ciałem. Będziemy dotykać i badać. Multisensoryczne zabawy dostarczą różnorodnych bodźców do rozwoju. Podczas zajęć bardzo ważna będzie również bliska relacja dziecka z opiekunem, to moment dla Was na budowanie więzi, a my po tych wszystkich zabawach posprzątamy.
Widzimy się zawsze w ostatnią środę miesiąca.

czas | 60 minut
dla kogo | dzieci w wieku 1,5–3 lat wraz z rodzicami/opiekunami
miejsce | sala warsztatowa nr 1 (3 piętro)
wstęp | dziecko: 10 zł, opiekun: bilet bezpłatny

Uwaga! Bilet na warsztaty Stocznia malucha uprawnia do nabycia biletów ulgowych na Wydział Zabaw – dla dziecka do 10 roku życia i jego rodzica/opiekuna. W dniu warsztatów zapraszamy do kasy ECS.