Warsztatowa Grupa Rozwojowa – II spotkanie

Za nami drugie spotkanie grupy edukatorek i edukatorów z gdańskich instytucji kultury w ramach cyklu warsztatów WaGaRy – Warsztatowej Grupy Rozwojowej EDUKACJI DO KULTURY. GDAŃSK. 

Warsztat, który 27 kwietnia poprowadziła Justyna Czarnota, skupiony był wokół materiałów edukacyjnych, ćwiczeń oraz zadań, które edukatorzy i edukatorki wykorzystują na co dzień podczas działań. 

Sprawdzaliśmy, jakie ćwiczenia lubimy my, a jakie uczestniczki i uczestnicy naszych warsztatów.Rozmawialiśmy również o tym, które z działań zrobiliśmy tylko raz i już nie chcemy ich powtarzać oraz gdzie szukamy inspiracji i wsparcia w działaniach. Wymienialiśmy się metodami pracy, narzędziami iprzemyśleniami.

Serdecznie dziękujemy za udział i aktywność osobom pracującym w działach edukacji: Europejskie Centrum Solidarności, Gdański Archipelag Kultury, Gdański Teatr Szekspirowski, Hevelianum, Muzeum Gdańska, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Narodowe Muzeum Morskie, Polska Filharmonia Bałtycka i Teatr Miniatura.

Kolejne spotkanie odbędzie się 19 czerwca w godz. 13-17. Jeśli pracujecie w instytucjach kultury z Gdańska i chcecie wziąć w nich udział, zapraszamy do kontaktu: kalendarz@edukacjadokultury.gdansk.pl.