„Piraci dobrej roboty” z wizytą u Pszczółek

Rozpoczął się rejs po Gdańskich przedszkolach. Zespół Teatru Miniatura odwiedza laureatów konkursu plastycznego „Ahoj, piraci!”. 

„Piraci dobrej roboty” odwiedzają laureatów konkursu plastycznego „Ahoj, piraci!” realizowanego w ramach projektu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK. 🐝Do pierwszych – Pszczółek z Przedszkola nr 33 „Bajlandia” w Gdańsku oraz ich koleżanek i kolegów z innych grup – przycumowali 26 kwietnia. Młodzi widzowie mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu stworzonym z okazji 425-lecia nieprzerwanego istnienia Biblioteki Gdańskiej PAN oraz warsztatach przygotowanych przez zespół Miejskiego Teatru Miniatura. 

Piraci zostali bardzo ciepło przyjęci przez Pszczółki, a także Skrzaty i Gumisie z Przedszkola nr 33 „Bajlandia”. Wyjątkowym momentem tego spotkania była prezentacja pracy konkursowej przedszkolaków przez aktorów – Wioletę Karpowicz i Piotra Srebrowskiego. A na horyzoncie jeszcze dziewięć przedszkolnych portów pełnych młodych gdańskich artystów. Ten rejs zapowiada się fantastycznie!