INSTYTUCJE KULTURY

Czym zajmują się gdańskie instytucje kultury? Jak bogata i różnorodna jest ich oferta edukacyjna? Kliknij w logo i sprawdź!

kontakt: Monika Kryger – kierownik działu edukacji i obsługi ruchu turystycznego

m.kryger@muzeumgdansk.pl

 

kontakt: Urszula Żebrowska – specjalistka ds. edukacji 

urszula.zebrowska@ikm.gda.pl

kontakt: Agnieszka Piórkowska – kierownik działu edukacji

a.piorkowska@ecs.gda.pl

kontakt: Mateusz Brodowski- kierownik Projektorni GAK,

mateusz.brodowski@gak.gda.pl

kontakt: Monika Tomczyk – pedagog teatru

edukacja@teatrminiatura.pl

kontakt: Marek Demczuk – kierownik działu promocji

promocja@wbpg.org.pl

 

kontakt: Anna Ratkiewicz-kierownik działu edukacji

anna.ratkiewicz@teatrszekspirowski.pl

kontakt: Agata Myga

edukacja@klubzak.com.pl

 

kontakt: Dominika Jastrzębska – zastępczyni kierowniczki działu edukacji – kuratorka 

d.jastrzebska@laznia.pl

 

kontakt: Agnieszka Baaske – p.o. kierownika działu projektów artystycznych 

abaaske@ggm.gda.pl

kontakt: Bogna Pazderska

bogna.pazderska@hevelianum.pl

 

kontakt:

koncerty@polskichorkameralny.pl

kontakt: Piotr Macalak

piotr_macalak@o2.pl

                                    kontakt: Monika Bąkowska-Łajming – kierownik Działu Badań i Edukacji

                                    monika.lajming@nck.org.pl

                                    kontakt: Weronika Łucyk – specjalistka ds. edukacji 

                                    weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl  

kontakt: Noemi Etush Kierownik Ośrodka Edukacji Muzealnej, Wolontariatu i Współpracy z Publicznością

n.etush@mng.gda.pl

                                    kontakt: Sebastian Choromański – specjalista ds.oferty kulturalnej Patio   

                                  sebastian.choromanski@asp.gda.pl

                                  kontakt: Przemysław Węgrzyn – kierownik Działu Edukacji

                                  p.wegrzyn@nmm.pl

                                  

                                kontakt: Aleksandra Filipek – kierownik Działu Projektów

                                aleksandra.filipek@operabaltycka.pl 

 

                                kontakt: Dział Artystyczny

                                koncerty@filharmonia.gda.pl

 

 

 

kontakt: Jacek Freza, kierownik Działu Edukacji Archeologicznej i Wystaw

edukacja@archeologia.pl

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Wykorzystywanie plików Cookie
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ
Skip to content